Image 01

Kalėdinių atvirukų maratonas. VIII etapas

lapkričio 25th, 2013 by Asta

DSCF0926

… šio Kalėdinio atvirukų maratono etape karaliauja pasakos, eilėraščiai, filmai apie Kalėdas ir žiemą. Tiesą pasakius perskaičiusi užduotį pirmą kartą rimtai pagalvojau, jog šį kartą teks praleisti šį etapą… bet… eilinį kartą tvarkydama savo kalėdinių smulkmenėlių dėžikę, akis užkliuvo už žavaus vaikiško paveikslėlio, kuris iš karto man priminė H. K. Anderseno pasaką „Sniego karalienė“ ir nuostabius šios pasakos herojus – Kajų ir Gerdą :)

…taigi, ir šiaip dėliojau ir taip dėliojau atviruką, kol gavosi štai toks variantas su daug sniego, o po jo sekė ir „keletas“ supaprastintų greitukų atvirukų :)

…tai tiek trumpai, iki kitos savaitės 😉

6 Responses to “Kalėdinių atvirukų maratonas. VIII etapas”

 1. Rosvita sako:

  Asta, labai gražu, taip jaukiai jaukiai <3

 2. Assol sako:

  Be galo gražūs. O tas su Kajum ir Gerda tai iš vis ypatingai atrodo. Toks vintažinis, paslaptingas, sakyčiau skandinaviško stiliaus. Na ir svarbiausia, kuo mane visada stebina ir žavi tavo darbeliai – apgalvotos net pačios mažiausios detalės. Turiu omeny kad atviruke su porele net užrašas kaip laiko patrintas, toks pat vintažinis, kaip ir paveikslėlis :) Beje, kiekvienam iš paveikslėlių kituose tavo atvirukuose, galėčiau parinkti po eilėraštį :))) Taip kad tema buvo mano manymu pati lengviausia iš visų buvusių iki šiol :)

 3. Neringa sako:

  Kerintis atvirukas, tokia graži bendra visuma, tos kyšančios snaigės, lapeliai, mmm…
  Tikra pasaka :)

Leave a Reply

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos